Kazan żeliwny 32 litry to największy żeliwny kazan firmy Biol. Wspaniałe rozmiary i możliwości kulinarne, na każdy sezon, przez cały rok.

 

Duży kazan żeliwny nadaje się do wszechstronnego zastosowania: duszenia, pieczenia oraz smażenia. Kazan żeliwny zadowala nawet najbardziej wymagających klientów, gdyż jest nie tylko funkcjonalny, ale także bezpieczny w użytkowaniu. 

 

Jeśli jesteś właścicielem lub managerem hotelu, pensjonatu, agroturystyki, z pewnością poszukujesz sposobu jak wyróżnić się na tle konkurencji:

 

  • Bardziej niż inne ośrodki wypoczynkowe zadbaj o możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, a w tym pokazowe gotowanie w kazanie 32l. nad płomieniem ogniska, które rozbudzi apetyt gości, będących świadkami tworzenia pysznego dania. Zobaczysz, to będzie prawdziwy hit!
  • Gwarantujemy, że przygotowane w kazanie potrawy z pewnością trafią w gust kulinarny przybyłych gości i będą wspominane przez wiele miesięcy.
  • W kazanie możemy przyrządzić wiele potraw − gulasz, zupę, leczo oraz oczywiście dania kuchni uzbeckiej. Możemy w nim gotować nie tylko w ciepłe wieczory, ale też w mroźne zimowe popołudnia.

 

Objętość. Praktyka pokazuje, że wygodnie jest gotować używając 2/3 objętości kazana. Biorąc pod uwagę powyższe - zawsze lepiej kupić większy kazan, około półtora do dwóch razy więcej litrów niż liczba osób. Przepyszne jedzenie, przebywanie na świeżym powietrzu, to wszystko wzmacnia apetyt, że człowiek po prostu zjada więcej, niż się spodziewasz.

 

Dno i ściany. Półkulisty kazan wstawia się do ogrodowego paleniska lub pierścienia trójnoga, ogień pokrywa całą jego powierzchnię  i równomiernie nagrzewa kazan.

 

Uchwyty. Kazan wyposażony jest w cztery naprzeciwległe odlewane żeliwne boczne uchwyty (uszy) do przenoszenia. Zwracamy uwagę, że kazan 32l. Biol nie posiada górnego uchwytu do zawieszenia nad ogniskiem.

 

Pokrywa. Kazan 32l. Biol posiada dużą aluminiową pokrywę. To rozwiązanie ma kilka zalet. Po pierwsze, aluminiowa wersja pokrywki jest znacznie lżejsza od żeliwnej i łatwiej jest nią wykonywać wszelkie manipulacje. Po drugie, aluminium jest tańsze, więc koszt całego produktu jest niższy. 

 

Do każdego kazana zeliwnego dołączamy instrukcję do prawidłowego wypalania i olejowania po zakupie oraz pelęgnacji po każdym uzyciu.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne piece metalowe uczagi, które idealnie pasują do kazana żeliwnego.

KAZAN ŻELIWNY 32L. Biol

715 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
piec do kazana 15-22L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.

SPECYFIKACJA

Średnica

575 mm.

Wysokość bez pokrywy

235 mm.

Grubość

4 mm.

Waga

20 kg.

Pojemność

32 l.

Materiał

żeliwo

Pokrywa

aluminium

Producent

Biol

ZESTAW

 kazan żeliwny 32l.

 pokrywka aluminiowa

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

DLACZEGO MY
INFORMACJE
łyżka wazowa chochla 43cm.
trójnóg do kazana 15-22L.