UZBECKI KAZAN 80 L - świetny pomysł na przydatny prezent dla rodziny! 

 
Uzbecki żeliwny 80-litrowy kazan –  to prezent na długie lata, dla kilku pokoleń, a co najważniejsze, o głębokim znaczeniu, życzeniami dużej przyjaznej rodziny i dobrobytu, gdy wszyscy razem zbierają się przy bogato nakrytym stole i cieszą się obfitymi, smacznymi potrawami.

 
Żeliwny kazan to wspaniałe naczynie. Można powiedzieć, że sam proces gotowania w kazanie sprawia dużo przyjemności, z czasem zaczynasz używać kazan częściej i częściej. Zresztą, nie wierzcie nam na słowo – kupujcie i sami spróbujcie!

 

Objętość. Uzbecki kazan 80l. daje możliwość przygotować danie jednagarnkowe na dużo sporych porcji. Kazan ma wysokie ścianki, dzięki czemu można bez problemu aktywnie mieszać potrawy, dodawać kolejne składniki.

 

Dno i ściany. Kazan uzbecki ma zaokrąglone dno, zarówno wewnątrz, jak i od zewnątrz. Wszystkie kazany są wyszlifowane i mają gładką powierzchnię wewnętrzną. Profesjonalni kucharze twierdzą, że prawdziwy pilaf można ugotować tylko w żeliwnym kazanie, który różni się od zwykłych garnków wysoką jakością smażenia i duszenia. Efekt ten tworzą grube ściany oraz specjalny półkulisty kształt naczynia. Ciepło jest rozprowadzane stopniowo i równomiernie, co pozwala dobrze dusić potrawę bez przypalania.

 

Uchwyty. Kazan wyposażony jest w cztery naprzeciwległe odlewane żeliwne boczne uchwyty (uszy), co pozwala na stabilne mocowanie go na piecu uczag oraz wygodne przenoszenie.

 

Pokrywa. Kazan posiada aluminiową pokrywę z guzikiem bakelitowym, który nie nagrzewa się przy wysokich temperaturach.

 

Do każdego kazana zeliwnego dołączamy instrukcję do prawidłowego wypalania i olejowania po zakupie oraz pelęgnacji po każdym uzyciu.

 

Podczas korzystania z kazana uzbeckiego zalecamy używanie akcesoriów kuchennych ze stali nierdzewnej z drewnianą rączką, ponieważ łyżki  cedzakowe szumówki i chochle z tworzywa sztucznego nie wytrzymują wysokich temperatur w kazanie.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne piece metalowe uczagi, które idealnie pasują do kazana żeliwnego.

UZBECKI KAZAN 80L.

2100 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy

295 mm.

Średnica

745 mm.

Grubość

8 mm.

Waga

40 kg.

Pojemność

80 l.

Materiał

żeliwo

Producent

Davr

ZESTAW

 kazan żeliwny 80l.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
piec do kazana 8L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE
DLACZEGO MY
trójnóg do kazana 8-12L.
podstawa pod kazan 5-12L