Duży zamknięty kociołek delikatnie dmucha parą - gotuje pyszną potrawę na ognisku. Kazan Afgański 20 L. Rashko Baba - jest to aluminiowy garnek szybkowar, który ma grube ściany i zaokrąglony kształt. W maksymalnie krótkim czasie przyrządzimy w nim doskonały obiad na świeżym powietrzu. Jest to również ciekawy sposób zastąpienia tradycyjnego grilla.


Szybkowar - warto go mieć! Szybkowar aluminiowy Rashko Baba – zalety:

  1. Kształt: jest to garnek z zawężonym dnem i szyją, z szerokim środkiem. Potrawy nie przypalają się, a duszą się w sosie własnym, zachowując walory smakowe.
  2. Pojemność: mogą mieć różną pojemność – od 5 do 30 litrów. Wszystko zależy od naszych potrzeb!
  3. Cena: dobry wybór pod względem stosunku ceny do rozmiaru szybkowaru, możliwości uzytkowania, solidnego wykonania.
  4. Wykorzystanie: afgański kazan nadaje się do wszystkich rodzajów płyt. Aby użyć kazan na płycie indukcyjnej, potrzebujesz adaptera indukcyjnego. Może być stosowany na otwartym ogniu i na węglu.


Afgański kazan od producenta Rashko Baba (Afganistan) z wielowiekową tradycją produkcji, oryginalny!!! Godny uwagi uniwersalny kociołek do gotowania na łonie natury lub po prostu w kuchni, więc z pewnością spodoba się wielu osobom.


Dania z szybkowaru. Aromatyczny rosół drobiowy z szybkowaru, słynny pilaw i inne dania ze Wschodu, najsmaczniejsze zimne nóżki, gulasze mięsno-warzywne, tradycyjne gołąbki, wszelkie odmiany gęstych i treściwych zup. Szybkowar służy również do gotowania twardych warzyw, np. buraków, ziemniaków czy fasoli. Wszystkie przepisy z szybkowaru przyrządzimy w dużo krótszym czasie.


Afgańskie kazany to są bardzo praktyczne urządzenia, mogą być używane na trzy sposoby: szybkowar, zwykły garnek, jak również połączenie - podsmażenie składników z otwartą pokrywą, dodać przyprawy, włać wodę, a następnie doprowadzić do gotowości pod pokrywką pod ciśnieniem na małym ogniu.


Objętość. Pojemność na opakowaniu 20 L., pojemność całkowita mierzona przez nas 14 L., pojemność robocza 11 L.


Ważne!!! Przy wyborze afgańskiego kazana przede wszystkim trzeba zwrócić szczególną uwagę na jego pojemność. 

Pojemność zamieszczona przez producenta na opakowaniu jest to tzw. pojemność nominalna, podczas gdy całkowita pojemność (tyle płynu wejdzie do szybkowaru wypełnionego aż do krawędzi) okazuje się zawsze mniejsza. Ponadto warto pamiętać, że użyteczna pojemność szybkowaru jest jeszcze mniejsza - ok. 2/3, a czasami nawet 1/2 pojemności.


Do każdego kazana afgańskiego dołączamy instrukcję przygotowania do pierszego gotowania, obsługi oraz pelęgnacji po każdym uzyciu.

KOCIOŁEK SZYBKOWAR KAZAN AFGAŃSKI 20L.

545 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość z uchwytem

450 mm.

Wysokość bez pokrywy

280 mm.

Średnica wewn. szyi

167 mm.

Średnica zewnętrzna

320 mm.

Średnica zewn. dna

215 mm.

Głębokość

270 mm.

Grubość

3-8 mm.

Waga

6 kg.

Pojemność

20 l.

Materiał

aluminium

Producent

Rashko Baba

ZESTAW

 kazan afgański 20l.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
TALERZ UZBECKI "ATŁAS" 37cm.
łyzka wazowa chochla 43cm.

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE
DLACZEGO MY
Piec do kazana 12L.