Kociołek garnek żeliwny węgierski myśliwski na ognisko 12L marki BIOL wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa, posiada żeliwną pokrywę oraz uchwyt do zawieszenia nad paleniskiem.

 

Grube dno i ścianki naczynia gwarantują równomierne nagrzewanie się całej powierzchni i długie utrzymywanie ciepła. Ciężka żeliwna pokrywa ściśle przylega do garnka i zapobiega wydostawaniu się pary. Czy jest coś smaczniejszego niż warzywa (kapusta, marchew, ziemniaki, pietruszka) i pyszne mięso duszone powoli na ogniu. Niebo w gębie!

 

Kociołek garnek umożliwi przygotowanie zup, gulaszu, oraz rożnego rodzaju potraw jednogarnkowych zarówno  w przydomowym ogrodzie, jak i w czasie wyjazdów na łono natury, na kampingu i pod namiotami. Głęboki kształt kociołka pozwoli na zrobienie praktycznie każdego dania, nie tylko tradycyjnego kociołka myśliwskiego czy kociołka węgierskiego.

 

Pojemność podana przez producenta mierzona jest do rantów garnka, rzeczywista użytkowa pojemność jest mniejsza o około 1 - 1,5 litra. Pojemność garnka jest zwykle wybierana na podstawie proporcji ile osób – tyle litrów.

 

Według koneserów smaczne danie z ogniska można otrzymać jedynie z kociołka z czystego żeliwa, niepokrytego w środku emalią. Taki kociołek garnek żeliwny pozwoli z naszych codziennych składników wyczarować kulinarne arcydzieła. A solidna i trwała konstrukcja zapewni użytkowanie przez długie lata.


Świeże powietrze, wypróbowanie nowych dań z kociołka i towarzystwo bliskich osób to przepis na wyjątkowo udane chwili!

KOCIOŁEK ŻELIWNY 12L

360 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Stojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystyczny
łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.
Rękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodporna

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy: 210 mm.

Średnica: 315 mm.

Średnica dna: 170 mm.

Średnica z uchwytami: 380 mm.

Grubość: 4,2 mm.

Waga: 8,94 kg.

Pojemność: 12 l.

Materiał: żeliwo

Producent: Biol

 

ZESTAW

✓ kociołek żeliwny 12l.

✓ pokrywka żeliwna