Kociołek garnek aluminiowy - najistotniejszy element wyposażenia każdego ogniska. Kociołki aluminiowe doskonale nadają się do stosowania na pikniku w ogrodzie, na kempingach, biwakach. Polecane na wyprawy wędkarskie, survivalowe, kajakowe i polowania.


Osobliwością tych modeli kociołków garnków jest wygoda i praktyczność. Kociołki garnki z odlewanego aluminium mają pogrubione ściany i dno 2,4-4mm. Równomiernie się nagrzewają, wytrzymują obciążenie (nie odkształcają się). Do produkcji naczyń stosuje się stop aluminium przeznaczony do wytwarzania produktów mających kontakt z żywnością, produkcja wolna od kwasu perfluorooktanowego (PFOA Free).


Pod względem wytrzymałości i trwałości aluminiowe kociołki garnki niewiele ustępują żeliwnym. A jeśli chodzi o wyprawy do natury, mniejsza waga jest niezaprzeczalną zaletą i ważnym argumentem na ich korzyść.

Jest to dość głębokie i pojemne naczynie, które ma szerokie możliwości. Kociołek garnek aluminiowy pozwala przygotować sycące i przede wszystkim oryginalne w smaku jednogarnkowe potrawy: bogaty w mięso i warzywa gulasz, aromatyczną zupę rybną z ogniska, jak również i inne znakomite dania (prażonki, duszonki, pieczonki). Nic tak nie smakuje i nie rozgrzewa jak dania z kociołka!

KOCIOŁEK ALUMINIOWY 10L

210 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Stojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystycznyStojak trójnóg turystyczny
łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.łyzka wazowa chochla 43cm.
Rękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodporna

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy: 171 mm.

Średnica: 320 mm.

Grubość: 2,4-4 mm.

Waga: 2,02 kg.

Pojemność: 10 l.

Materiał: aluminium

Producent: Biol

 

ZESTAW

✓ kociołek aluminiowy 10l.

✓ pokrywka aluminiowa