Kociołek garnek aluminiowy - najistotniejszy element wyposażenia każdego ogniska. Kociołki aluminiowe doskonale nadają się do stosowania na pikniku w ogrodzie, na kempingach, biwakach. Polecane na wyprawy wędkarskie, survivalowe, kajakowe i polowania.


Osobliwością tych modeli kociołków garnków jest wygoda i praktyczność. Kociołki garnki z odlewanego aluminium mają pogrubione ściany i dno 2,4-4mm. Równomiernie się nagrzewają, wytrzymują obciążenie (nie odkształcają się). Do produkcji naczyń stosuje się stop aluminium przeznaczony do wytwarzania produktów mających kontakt z żywnością, produkcja wolna od kwasu perfluorooktanowego (PFOA Free).


Pod względem wytrzymałości i trwałości aluminiowe kociołki garnki niewiele ustępują żeliwnym. A jeśli chodzi o wyprawy do natury, mniejsza waga jest niezaprzeczalną zaletą i ważnym argumentem na ich korzyść.

Jest to dość głębokie i pojemne naczynie, które ma szerokie możliwości. Kociołek garnek aluminiowy pozwala przygotować sycące i przede wszystkim oryginalne w smaku jednogarnkowe potrawy: bogaty w mięso i warzywa gulasz, aromatyczną zupę rybną z ogniska, jak również i inne znakomite dania (prażonki, duszonki, pieczonki). Nic tak nie smakuje i nie rozgrzewa jak dania z kociołka!

KOCIOŁEK ALUMINIOWY 10L

210 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Stojak trójnóg turystyczny
łyzka wazowa chochla 43cm.
Rękawica ognioodporna

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy: 171 mm.

Średnica: 320 mm.

Grubość: 2,4-4 mm.

Waga: 2,02 kg.

Pojemność: 10 l.

Materiał: aluminium

Producent: Biol

 

ZESTAW

✓ kociołek aluminiowy 10l.

✓ pokrywka aluminiowa