Kazan żeliwny 22 litry jest naczyniem, które z całą pewnością doceni każdy kucharz, każdy smakosz i każdy zwolennik dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Kazan żeliwny wykonano z najwyższej klasy żeliwa, należącego do niezwykle wytrzymałych materiałów. 

 

Który kazan wybrać 18l. czy 22l.?

  • Chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że kazany Biol 18l. i 22l. mają jednakową średnicę 50cm. Wielkość kazana 22l. została zwiększona przez zmianę jego kształtu, a mianowicie głębokości.
  • Kazan 22 litry w porównaniu do kazana 18l. zwiększa limit osób, które możesz ugościć. 

 

Gotowanie nad ogniem daje spore pole do popisu, a potrawy kociołkowe mają charakterystyczny bogaty smak i aromat. Wspólne kociołkowanie to świetny sposób na organizowanie przyjęć i spotkań z przyjaciółmi w plenerze.

 

Objętość. Kazan o pojemności 22l. pozwoli nakarmić i zachwycić kulinarnymi arcydziełami co najmniej 30 osób. Oczywiście warto pamiętać, że pojemność robocza kazana jest mniejsza całkowitej, bo nigdy nie wypełniamy go po brzegi.

 

Dno i ściany. Półkulisty kazan głęboko wstawia się do ogrodowego paleniska lub pierścienia trójnoga, ogień pokrywa całą jego powierzchnię  i równomiernie nagrzewa kazan.

 

Uchwyty. Kazan wyposażony jest w cztery naprzeciwległe odlewane żeliwne boczne uchwyty (uszy) oraz górny uchwyt (łuk) dzięki któremu kazan może być przenoszony lub zawieszony nad ogniskiem.

 

Pokrywa. Kazan posiada ciężką żeliwną pokrywę, która szczelnie zamyka naczynie. Tylko wtedy potrawa marnieje, stopniowo nasyca się bogatymi smakami i aromatami.

 

Do każdego kazana zeliwnego dołączamy instrukcję do prawidłowego wypalania i olejowania po zakupie oraz pelęgnacji po każdym uzyciu.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne piece metalowe uczagi, które idealnie pasują do kazana żeliwnego.

KAZAN ŻELIWNY 22L. Biol

595 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
piec do kazana  15-22L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy

196 mm.

Średnica

500 mm.

Grubość

4 mm.

Waga

14,8 kg.

Pojemność

22 l.

Materiał

żeliwo

Pokrywa

żeliwo

Producent

Biol

ZESTAW

 kazan żeliwny 22l.

 pokrywka żeliwna

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

DLACZEGO MY
INFORMACJE
trójnóg do kazana 15-22L.
łyżka wazowa chochla 43cm.