Przedstawiamy Państwu ruszt żeliwny marki Biol, który łączy w sobie nowoczesny wygląd oraz wysoką jakość wykonania, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie, a przygotowane na nim potrawy będą całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

 

Ruszt do grilla BBQ jest to stabilny i ciężki (4,3 kg.) ruszt do grilla odlewany z żeliwa. Jego prostokątna powierzchnia grillowania ma wymiary: 41,8x33 cm. Możemy na nim szybko przyrządzić posiłek dla rodziny lub znajomych.

 

Wskazówki dotyczące użytkowania:

Pasuje do grilli wszelkiego rodzaju: do grilla gazowego, grilla na węgiel drzewny. Taki ruszt jest wygodny w użyciu na grillu mangał lub na innym stojaku nad paleniskiem, który zostanie samodzielnie wybudowany.

 

Ten ruszt nie jest pokryty emalią, właśnie dlatego ruszt wymaga konserwacji poprzez wypalenie i pokrycie rusztu z obu stron olejem roślinnym. 

 

Posiada specjalnie dobraną grubość i kształt prętów, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewa, i długo zachowuje temperaturę. Został on wyposażony dodatkowo w otwory uchwyty, dzięki czemu z łatwością można go przenosić lub zmieniać jego położenie na grillu. Wskazane jest używanie rękawic ochronnych.

 

Co wrzucić na ruszt grillowy?

Poza klasyczną kiełbaską możemy przygotować różnorodne potrawy na bazie mięsa, ryb i warzyw. Ruszt idealnie sprawdzi się do dań, które wymagają krótkiego czasu smażenia w wysokiej temperaturze np. do opiekania tostów, grillowania wcześniej zamarynowanych steków lub warzyw.

 

Na ruszcie znajdującym się nad żarem panuje bardzo wysoka temperatura, co pozwala szybko usmażyć produkty, uzyskać piękną złotą skórkę z zachowaniem apetycznych soków w środku. 

 

Teraz Twoje ulubione steki z karkówki, dzwonka łososia lub karpia z grilla, szaszłyki z grilla, grillowane warzywa, kebaby z grilla w tortilli albo soczyste burgery z grilla pełne smaku i dymnego aromatu można przygotować w dowolnym momencie i przy niewielkim wysiłku.

GRIGLIA PER BARBECUE

SPECIFICAZIONE

La dimensione

41,8x33 cm.

Spessore

1 cm.

Materiale

ghisa

Peso

4,3 kg.

SET

 griglia

47 € incl. IVA
PERCHÉ NOI
INFORMAZIONE

QUALITÀ
I nostri prodotti sono di altissima qualità, dotati di tutto il necessario per ottenere il miglior gusto.

 

ESPERIENZA
Per anni, ciascuno dei produttori è stata la creazione di prodotti di alta classe, utilizzando le migliori materie prime e l'utilizzo di tecnologie moderne.

 

ESTETICA
I dispositivi che offriamo si distinguono per una sintesi di durata e bellezza.

 

PER OGNI GIORNO

I prodotti che ti offriamo sono affascinanti e funzionali. Con i prodotti offerti, il picnic continuerà ininterrottamente tutto l'anno, indipendentemente dal periodo dell'anno.

GARANZIA
Il periodo di garanzia per i prodotti rappresentati è da 12 mesi.

 

SCONTI
Apprezziamo i nostri clienti, soprattutto quelli regolari. Ecco perché offriamo sconti cumulativi e prezzi unici delle merci al momento dei saldi stagionali.

 

CONSEGNA
Gli ordini vengono inviati dopo il pagamento anticipato del 100% o in contrassegno. Il costo di consegna dipende dalla distanza e dal peso dell'ordine.

 

COLLEZIONE PERSONALE
Vieni, scegli, paga (in contanti o con carta) e ritira dal nostro magazzino principale a Varsavia (PL).