Hak doskonale sprawdzą się przy grillowaniu mięsa w piecu tandoor. Solidny hak jest przeznaczony do mocowania całych kawałków miesa np. nogi jagnięcej lub żeberek wieprzowych. Na zakończonym ostrzem końcu zawieszamy produkt, a za pomocą drugiej strony zawieszamy hak na poprzeczce pieca tandoor. Hak można nazwać rodzajem szpikulca, służy również do zawieszania małych kawałków mięsa oraz warzyw, można użyć kilku haków jednocześnie.

Hak jest wykonany z nierdzewnej stali kwasoodpornej, co sprawia że nasze przysmaki będą grillowane bezpiecznie dla zdrowia. Hak jest bardzo wytrzymały i długowieczny. Dodatkowym atutem jest fakt, że w przeciwieństwie do  ruszt, hak zapobiega przywieraniu i przypalaniu się produktów.

65 zł. z VAT-em

HAK DO MIĘSA

SPECYFIKACJA

Wysokość

26 cm.

Szerokość

13.5 cm.

Grubość

6 mm.

DO MODELI

✓ wszystkie modeli

DLACZEGO MY
INFORMACJE

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.