Grill Valugrilli "Tulistella" to grill na niskich nóżkach. Idealnie sprawdzi się na podwórku, tarasie lub na otwartej przestrzeni, której kluczowym elementem będzie palenisko.

 

Palenisko grilla jest wykonane z betonu żaroodpornego i odpornego na warunki atmosferyczne, a reszta ramy wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Wysokiej jakości wyposażenie podstawowe zapewnia przygotowanie szerokiej gamy potraw na grillu bez wysiłku: grill ma dziewięć różnych stanowisk roboczych do szybkiej instalacji urządzeń, które można szybko przymocować do stojaka lub obrotnicy. W skład podstawowego wyposażenia wchodzi  deska z tacą na tłuszcz, którą można przesuwać po zewnętrznej stronie grilla, co zwiększa wygodę grillowania.

 

Uwaga! Osłona przed wiatrem dostępna jest jako dodatkowa opcja. Osłona przed wiatrem ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​korzystanie z grilla jest wygodniejsze przy wietrznej pogodzie. Osłonę można przesuwać po zewnętrznej stronie grilla w pożądanym kierunku.

GRILL ZE STALI Z WKŁADEM BETONOWYM "TULISTELLA"

5640 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do grillowania

stojak na naczynia

deska z tacą na tłuszcz

patelnia żeliwna

SPECYFIKACJA

Wysokość

28 cm.

Szerokość

92 cm.

Głębokość

92 cm.

Waga

88 kg.

Producent

Valugrilli