Grill wyspa "Lappi" to grill wykonany ze stali malowanej proszkowo. Dzięki przemyślanej konstrukcji nawet duże grupy osób mogą wygodnie gromadzić się wokół paleniska. Grill okrągły nie będzie tylko miejscem do grillowania, lecz miejscem wspólnego przygotowywania posiłków i biesiadowania. 

 

Wysoka jakość wyposażenia ze stali nierdzewnej zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników grilla. Unikalna, bezstopniowa i łatwa regulacja rusztów obrotowych sprawia, że grillowanie i gotowanie jest bardziej komfortowe. Ruszt grillowy posiada na bocznych krawędziach rowki do szpikulców. Półka pośrednia, haczyki na narzędzia do grilla ułatwiają pracę.

 

Sprzęt do grillowania można szybko zamontować, dzięki czemu masz tylko te akcesoria, których potrzebujesz w danym momencie. Możesz też bez problemu usunąć cały sprzęt, aby mieć tylko klimatyczny kominek.

 

Uwaga! Opcje dodatkowe (sprzedawane osobno):

- Szpikulce, 6 szt

- Stolik lub zestaw stolików, 5 szt. Praktyczne stoliki boczne nadają grillowi wybitnie dopracowany wygląd.

- Komplet kominowy 2 x 1,15 m. Grill można również zainstalować pod zadaszeniem za pomocą zestawu rur.

- Dodadkowa deska z tacą na tłuszcz. Najczęściej wykorzystuje się do grillowania ryb, w szczególności łososia. Deska do grillowania to świetny sposób nadać potrawam wędzonego aromatu i delikatniejszego smaku. 

- Podwójna kratka zamykana na grilla. Taka duża kratka idealnie nadaje się do pieczenia, opekania czy smażenia. Szczególnie polecana do ryb, ale sprawdzi się również przy grillowaniu mięs oraz warzyw róznej wielkości. Podwójna siatka posiada haczyki regulacyjne i dobrze trzyma produkty.

- Rożen do pieczenia większych kawałków mięsa. Rożen wykonany jest ze stali nierdzewnej. Kształt haków i rożna zapewnia nie obracanie się potraw wokół własnej osi. Wysokiej jakości i trwały produkt gwarantuje pomyślny wynik.

GRILL ZE STALI "LAPPI"

6120 zł. z VAT-em

DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do grillowania

stojak na naczynia

płyta grillowa

tuleja z uchwytem 3 szt.

deska z tacą na tłuszcz

kopuła z daszkiem

SPECYFIKACJA

Wysokość (poziom grilla)

77 cm.

Szerokość

96 cm.

Głębokość

96 cm.

Waga

80 kg.

Producent

Valugrilli