Grill "Katosgrilli Steel SD" to wersja grilla ze stalowymi drzwiczkami. Konstrukcja grilla umożliwia ustawienie go pod zadaszeniem lub w altanie ogrodowej. Wyposażony jest w kopułę dymną i dwuczęściowy komin (2 x 1 м), w komplecie elementy mocujące i łańcuchy. Perfekcyjne rezultaty grillowania niezależnie od pogody!

 

Model ma podwójną obudowe, która sprawia, że zewnętrzna część grilla nie nagrzewa się, a frontalne i boczne stoliki w stalowym okuciu ułatwiają pracę przy grillu. Grill posiada ruszt paleniskowy z bezstopniową regulacja wysokości oraz 2-stronny ruszt grillowy 60 x 46 cm. ze stali nierdzewnej (funkcja grillowanie/stojak pod naczynie). Zapewnia pełną kontrolę, wygodę i niezwykle aromatyczny smak każdej potrawy z grilla bez przypalania. 

 

Ze względu na swoje cechy model ten zyskał wielką sympatię amatorów i profesjonalistów grillowania. Dzisiaj fiński grill "Katosgrilli Steel"  jest najpopularniejszym modelem wśród grilli przyściennych.

 

Dania z rusztu sprawdzą się idealne na spotkanie rodzinne czy przyjęcie w ogrodzie. Planując menu na grilla zadbaj o danie główne, przekąski oraz sałatki. Uniwersalnym rozwiązaniem będą dwa główne dania:  jedno warzywne, a drugie mięsne lub rybne. Warto zatroszczyć się o to, żeby goście mieli do wyboru dwa różne rodzaje mięsa/ryby. Fiński grill ogrodowy - sposób na udane grillowanie, a jego efektowny wygląd będzie dodatkową atrakcją.

GRILL ZE STALI "KATOSGRILLI STEEL SD"

7560 zł. z VAT-em

DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do grillowania

ruszt do podgrzewania

stolik roboczy

kopuła z daszkiem

komin 1m. 2 szt.

SPECYFIKACJA

Wysokość

220 cm.

Szerokość

140 cm.

Głębokość

74 cm.

Waga

180 kg.

Producent

Valugrilli