Grill "Moderno WWT" - wielofunkcyjny fiński grill z kamienia steatytowego (zwanego także kamieniem mydlanym, talkomagnezit). Steatyt to kamień naturalny. Materiał ten ma dwie bardzo ważne cechy: odporność na wysokie temperatury oraz zdolność do  akumulacji ciepła. Grille/kominki zbudowane ze steatytu charakteryzuje równomierne i długotrwałe oddawanie zmagazynwanego w nich ciepła przez promieniowanie podczerwone -  całkowicie zdrowe i przyjazne dla użytkowników.

 

Grill "Moderno" to stylowy i efektowny grill ogrodowy, wykonany z wysokiej jakości steatytu co pozwala utrzymać komfort cieplny przez długi czas. Podstawą grilla "Moderno" jest uniwersalna centralny rdzeń grilla. Korpus części grillowej oraz pokrywy ze stojakiem wykonane są ze stali nierdzewnej. Grill "Moderno WWT" jest standardowo wyposażony w blat z termodrewna oraz szklane drzwi.

 

Naukowo udowodniono, że steatyt wykazuje bardzo pozytywne oddziaływanie na zdrowie. Grille/kominki steatytowe sprzyjają dobremu samopoczuciu. I dla tego - taki grill może stać się nie tylko centralnym miejscem spotkań Państwa rodziny i przyjaciół, a także miejscem relaksu.

GRILL Z KAMIENIA "MODERNO WWT"

12600 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla

stolik roboczy

drzwiczki z szybą

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do gotowania

pokrywa

stojak do podgrzewania

SPECYFIKACJA

Wysokość

108 cm.

Szerokość

124 cm.

Głębokość

72 cm.

Waga

240 kg.

Producent

Valugrilli