Grill ze steatytu "Moderno GWT" to stylowy i efektowny grill na zewnątrz z obudową wykonaną z wysokiej jakości steatytu. Ruszt grilla i pokrywa z stojakiem do podgrzewania wykonane są ze stali nierdzewnej. W wyposażeniu grilla znajduje się stolik w wersji kamiennej - z granitu oraz szklane drzwiczki.

 

Steatyt jest idealny do produkcji kominków, ponieważ ma wysoką ognioodporność i trwałość. Steatyt ma dużą pojemność cieplną (dwa razy lepsza niż cegła ogniotrwała) oraz przewodność cieplną dochodzącą aż do 1000 stopni Celsjusza. Żaden inny materiał nie ma tak dobrych właściwości magazynowania ciepła, a następnie powolnego oddawania go otoczeniu. Kominki wykończone tym kamieniem dają bardzo miękkie, zdrowe promieniowanie cieplne.

 

Nowoczesne grille/kominki steatytowe charakteryzuje prosta neutralna, wyważona stylistyka, która doskonale współgra z każdą przestrzenią. Piece steatytowe umożliwiają przyrządzanie pysznych dań z rusztu oraz tworzą niepowtarzalną atmosferę przytulności.

GRILL Z KAMIENIA "MODERNO GWT"

17400 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

 korpus grilla

stolik roboczy

drzwiczki z szybą

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do gotowania

pokrywa

stojak do podgrzewania

SPECYFIKACJA

Wysokość

108 cm.

Szerokość

124 cm.

Głębokość

72 cm.

Waga

240 kg.

Producent

Valugrilli