Nowoczesne palenisko ogrodowe z rusztem

 

Grill "Tulistella" to nowoczesne betonowe palenisko z rusztem.  2 w 1 - palenisko i grill. Palenisko ogrodowe z grillem "Tulistella" idealne do ustawienia w kąciku grillowym lub na otwartej przestrzeni. To palenisko stanie się kluczowym elementem ogrodu.

 

Palenisko grill ogrodowy jest zbudowane z kręgu betonowego w stalowej obudowie na niskich nóżkach. Wkład z betonu ogniotrwałego oraz stalowa konstrukcja malowana proszkowo są przystosowane do bezpośredniego działania ognia i odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Dzięki zastosowanym materiałom otrzymujemy możliwość wieloletniego korzystania z tego paleniska.Grill okrągły, palenisko 100 cm

 

Grill okrągły palenisko "Tulistella" o średnicy prawie 100 cm wyróżnia się nietuzinkowym designem, doskonale wpisuje się w nowoczesne aranzacje ogrodów. Stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnego grilla z wiszącym okrągłym rusztem na trójnogu.

 

Palenisko ogrodowe grill "Tulistella" oferuje wiele różnych funkcji, a także zapewnia komfort użytkowania. Różnorodne akcesoria pozwolają na przygotowanie szerokiej gamy potraw na grillu bez wysiłku. Grill posiada dziewięć różnych stanowisk do szybkiej instalacji sprzętu. W skład podstawowego wyposażenia wchodzi ruszt nierdzewny do grilla 54 x 45 cm, stojak nierdzewny na naczynia na ognisko, duża deska do wędzenia z tacą na tłuszcz, patelnia żeliwna. 

 

Ponadto mozna dokupić akcesoria, takie jak rożen do pieczenia kurczaka, wędzarka wyposażona w termometr, dodatkowe deski do grillowania i wędzenia filetów łososia oraz szpikulce na szaszłyki. Deski do wędzenia można przesuwać po zewnętrznej stronie grilla, co zwiększa wygodę grillowania. 

 

Uwaga! Osłona przed wiatrem dostępna jest jako dodatkowa opcja. Osłona przed wiatrem ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​korzystanie z grilla jest wygodniejsze przy wietrznej pogodzie. Osłonę można przesuwać po zewnętrznej stronie grilla w pożądanym kierunku.

 

Odkryj teraz podobny grill (model na wysokich nogach i z daszkiem) grill "VGP".

GRILL OGRODOWY ZE STALI Z WKŁADEM BETONOWYM "TULISTELLA"

5640 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy + stojak na szaszłyki

✓ stojak na naczynia

✓ deska do wędzenia ryb

✓ patelnia żeliwna

✓ pogrzebacz

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 28 cm.

Szerokość: 92 cm.

Głębokość: 92 cm.

Waga: 88 kg.

Producent: Valugrilli