Grill ze stali nierdzewnej z pokrywą

 

Grill ogrodowy "Tampere" to stosunkowo lekki, ale wytrzymały grill ze stali nierdzewnej z pokrywą. Grill składa się z tradycyjnego wkładu kominkowego otoczonego korpusem ze stali, a także części grillowej z pokrywą ze stali nierdzewnej. Atutem tego grilla jest podwójna obudowa, dzięki czemu grill nie nagrzewa się znacznie na zewnątrz. Uzupełnieniem konstrukcji jest blat wykonany z termodrewna odpornego na warunki atmosferyczne.

 

W standartowej komplektacji są ruszty nierdzewne (dwustronny ruszt do grillowania i ruszt do podgrzewania), ruszt paleniskowy i popielnik z regulacją wysokości. Wielkość rusztu grillowego 60 x 46 cm pozwala na przygotowanie posiłku dla kilku lub nawet kilkunastu osób.

 

Grille ogrodowe "Tampere" posiadają również duże drzwiczki z szybą, które zapewniają kontrolę nad procesem spalania drewna, a także  gwarantują atmosferę ciepła i prawdziwego ognia.

 

Kominek tarasowy z grillem

 

Grill "Tampere" to funkcjonalny kominek z grillem, który możemy ustawić w dowolnym miejscu: na taras, do altany czy kącika grillowego. Kominek tarasowy na drewno pozwala na bezpieczne grillowanie na świeżym powietrzu. Z dodatkowymi akcesoriam grill może służyć jako wędzarnia, mangał na szaszłyki czy kuchenka na drewno.

 

Kominek tarasowy z grillem "Tampere" cechuje się praktyczną formą, stabilną konstrukcją i solidnymi materiałami wykonania. Warto zainwestować w ten model, aby czerpać przyjemność z grillowania przez wiele lat!

GRILL OGRODOWY ZE STALI "TAMPERE"

6840 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ blat roboczy

✓ drzwiczki z szybą

✓ pokrywa

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ ruszt górny do podgrzewania

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 108 cm.

Szerokość: 124 cm.

Głębokość: 72 cm.

Waga: 80 kg.

Producent: Valugrilli