Jaki grill węglowy do ogrodu wybrać?

 

Grill węglowy i na drewno "Pallas" będzie świetnym wyborem. Duży grill, jednocześnie z dobrym i wyjatkowo praktycznym wyposażeniem. Grill "Pallas" to więcej niż zwykły grill węglowy. To grill "wyspa", który będzie efektownie prezentować się w miejscu do grillowania w ogrodzie. Grill okrągłej formy nadaje się równierz do altany lub do zabudowy pod zadaszeniem. 

 

Korpus grilla jest wykonany ze stali malowanej proszkowo. Półka oraz stoliki boczne - drewno sosnowe. Dwie kolumny ze stali nierdzewnej z uchwytami pozwalają na zamocowanie akcesoriów do grilla. Uchwyty obrotowe umożliwiają zainstalowanie sprzętu w taki sposób, że jest możliwa płynna regulacja wysokości.

 

Grillowane szaszłyki, kiełbaski, łosoś, kurczak, karkówka, kotlet mielony, warzywa

 

Wysokiej jakości wyposażenie podstawowe urozmaica możliwości grillowania. Ruszt grillowy nierdzewny 45 x 54 cm, stojak do gotowania ze stali nierdzewnej, patelnia żeliwna, deski do wędzenia ryby umożliwiają przyrządzenie różnych dań w jednym czasie. Z takim zestawem akcesoriów mozesz przygotować właściwie każdą potrawę. Regulacja wysokości rusztu oraz zmiana kąta nachylenia deski wędzarniczej pozwalają na kontrolowanie grillowanych dań.

 

Dodatkowe akcesoria do grila poszerzają kulinarne możliwości grilla. Akcesoria sprawiają, że ​​grill staje się kuchnią ogrodową, warto spróbować przygotować nowe potrawy przy ich pomocy.

 

Uwaga! Opcje dodatkowe (sprzedawane osobno):

- Szpikulce, 6 szt.

- Komplet kominowy 2 x 1,15 m. Grill można również zainstalować pod zadaszeniem za pomocą zestawu rur.

- Podwójna kratka zamykana na grilla. Taka duża kratka 22 x 50 cm sprawdzi się również przy grillowaniu produktów róznej wielkości. Podwójna siatka posiada haczyki regulacyjne i dobrze trzyma produkty.

- Rożen do pieczenia większych kawałków mięsa. Rożen wykonany jest ze stali nierdzewnej. Kształt haków i rożna zapewnia nie obracanie się potraw wokół własnej osi.

- Skrzynia komora wędzarnicza pasuje do umieszczenia bezpośrednio na ruszcie grillowym nad paleniskiem. Do wedzenia ryb, boczku, kiełbas i innych smakołyków.

- Pokrowiec jest doskonałe dopasowany do kształtu grilla i wykonany z wytrzymałego materiału. Bardzo praktyczny gadżet, który chroni grill przed brudem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Zobacz podobny grill okrągły wyspowy grill "Lappi".

GRILL OGRODOWY ZE STALI "PALLAS"

5640 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ kopuła z daszkiem

✓ stolik boczny 6 szt.

✓ tuleja z uchwytem 2 szt.

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy + stojak na szaszłyki 

✓ stojak na naczynia

✓ deska do wędzenia ryb 2 szt.

✓ patelnia żeliwna

✓ pogrzebacz

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 220 cm.

Szerokość: 109 cm.

Głębokość: 109 cm.

Waga: 80 kg.

Producent: Valugrilli