Grill ze stali nierdzewnej - trwały na lata

 

Grill nierdzewny "Ultra" - kompaktowy grill ogrodowy ze stali nierdzewnej od fińskiego producenta. Mobilny, lekki, wytrzymały grill, który można łatwo przenosić z miejsca na miejsce.

 

Korpus oraz drzwiczki grilla "Ultra" są wykonane ze stali nierdzewnej. Wysokość powierzchni roboczej wynosi 90 cm. Ten grill został w standardzie wyposażony w ruszt grillowy ze stali nierdzewej 60 x 46 cm, praktyczne osłony przeciwwiatrowe, a także w stoliki boczne i półkę dolną.

 

Grill ze stali nierdzewnej "Ultra" – czym się wyróżnia?

 

Grill posiada gruby dwustronny ruszt grillowy ze stali nierdzewnej: jedna strona rusztu do grillowania, natomiast druga strona może służyc jako podstawka pod garnek.

 

Atutem jest regulacja wysokości rusztu paleniskowego z popielnikiem, dzięki czemu w łatwy sposób można ustawić potrawy w idealnej odległości od płomienia.

 

Osłona do grilla chroniąca przed wiatrem jest wsparciem podczas grillowania w wietrzną pogodę. 2-częściowa osłona umieszczona wokół rusztu również sprawia, że ciepło nie ucieka na zewnątrz i jest efektywniej przenoszone na potrawy.

 

Uwaga! Wyposażenie dostępne opcjonalnie:

 

- Zestaw kółek do grilla aby ułatwić przesuwanie grilla (średnica kółek 10 cm).

- Szpikulce, 6 szt. Zestaw do szaszłyków to jedne z najczęściej używanych akcesoriów do grillowania. Szpikulce umożliwiają łatwe obracanie szaszłyków, gwarantują soczyste i pyszne rezultaty grillowania.

- Płyty żeliwne: płyta żeliwna prostokątna ryflowana do grilla i okrągła płyta żeliwna grillowa. Idealna alternatywa dla tradycyjnego grilla! Dzięki takim płytom przygotujemy odpowiednio wysmażone i smakowite potrawy.

- Skrzynia komora wędzarnicza ze stali nierdzewnej. Domowa wędzarnia idealna do ryb, kurczaka i mięs. Samodzielne wędzenie pozwoli uzyskać produkty w sposób ekologiczny i zdrowy. Dym od zrębek nadaje wędzonkom smak, aromat, ładny kolor.

- Deski do grillowania i wędzenia ryb z tacą na tłuszcz, 2 szt. Świetnie nadają się do grillowania na deskach filety z łososia. Metoda ta polega na powolnym wędzeniu około 1 godziny. Deska ustawiona na grillu zacznie uwalniać aromat, dzięki czemu potrawy nabiorą bogatego smaku i zapachu. Przed grillowaniem należy moczyć deskę przez około godzinę. Jeśli chcemy wzbogacić jej aromat, to możemy moczyć ją w wodzie z dodatkiem ziół, przypraw lub skórki cytrusowej, w sokach owocowych (jabłkowym, wiśniowym) lub z dodatkiem alkoholu, np. wina. Deski służą również jako taca do serwowania.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne mobilne grille na szpikulce Mangały.

GRILL OGRODOWY ZE STALI NIERDZEWNEJ "ULTRA"

5160 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ stolik boczny 2 szt.

✓ półka dolna

✓ drzwiczki paleniskowe

✓ osłona przeciwwiatrowa 2 szt.

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 105 cm.

Szerokość: 115 cm.

Głębokość: 70 cm.

Waga: 35 kg.

Producent: Valugrilli