Grill okrągły duży, palenisko ogrodowe 100 cm

 

Grill "Lappi" to okrągły grill o średnicy prawie 100 cm z korpusem ze stali malowanej proszkowo. Dzięki przemyślanej konstrukcji nawet duże grupy osób mogą wygodnie gromadzić się wokół paleniska. Grill okrągły "wyspa" nie będzie tylko miejscem do grillowania, lecz miejscem wspólnego przygotowywania posiłków i biesiadowania.

 

Wysoka jakość wyposażenia ze stali nierdzewnej zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników grilla. Łatwa regulacja rusztów sprawia, że grillowanie i gotowanie są bardzo komfortowe. Półka pośrednia oraz haczyki na narzędzia do grilla ułatwiają pracę.

 

Sprzęt do grillowania można szybko zamontować, dzięki czemu masz tylko te akcesoria, których potrzebujesz w danym momencie. Możesz też bez problemu usunąć cały sprzęt, aby mieć tylko klimatyczny kominek.

 

Akcesoria do grilla - przygotowanie różnych grillowanych przysmaków

 

W skład podstawowego wyposażenia wchodzi ruszt nierdzewny do grilla 54 x 45 cm, stojak nierdzewny na naczynia na ognisko, duża deska do wędzenia z tacą na tłuszcz, patelnia żeliwna. Ruszt grillowy posiada na bocznych krawędziach rowki do szpikulców.

 

Uwaga! Opcje dodatkowe (sprzedawane osobno):

- Szpikulce, 6 szt.

- Stolik lub zestaw stolików, 5 szt. Stoliki boczne nadają grillowi bardziej dopracowanego wyglądu, a przede wszystkim gwarantują komfort dla kazdego użytkownika.

- Komplet kominowy 2 x 1,15 m. Grill można również zainstalować pod zadaszeniem za pomocą zestawu rur.

- Dodatkowa deska z tacą na tłuszcz. Najczęściej wykorzystuje się do grillowania ryb, w szczególności łososia. Deska do grillowania to świetny sposób nadać potrawam wędzonego aromatu i delikatniejszego smaku. 

- Podwójna kratka zamykana na grilla. Taka duża kratka 22 x 50 cm sprawdzi się również przy grillowaniu produktów róznej wielkości. Podwójna siatka posiada haczyki regulacyjne i dobrze trzyma produkty.

- Rożen do pieczenia większych kawałków mięsa. Rożen wykonany jest ze stali nierdzewnej. Kształt haków i rożna zapewnia nie obracanie się potraw wokół własnej osi.

- Skrzynia komora wędzarnicza pasuje do umieszczenia bezpośrednio na ruszcie grillowym nad paleniskiem. Do wedzenia ryb, boczku, kiełbas i innych smakołyków.

- Pokrowiec jest doskonałe dopasowany do kształtu grilla i wykonany z wytrzymałego materiału. Bardzo praktyczny gadżet, który chroni grill przed brudem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Zobacz podobny grill okrągły "wyspa" grill "Pallas".

GRILL OGRODOWY ZE STALI "LAPPI"

6120 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ kopuła z daszkiem

✓ tuleja z uchwytem 3 szt.

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy + stojak na szaszłyki 

✓ stojak na naczynia

✓ deska do wędzenia ryb

✓ patelnia żeliwna

✓ pogrzebacz

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 220 cm. (poziom grilla 77 cm.)

Szerokość: 96 cm.

Głębokość: 96 cm.

Waga: 80 kg.

Producent: Valugrilli