Kominek piec ogrodowy z grillem do altany

 

Grill "Katosgrilli Steel SD" to oryginalnie zaprojektowany piec kominek z grillem do zabudowy w ogrodzie. Wersja grilla "Katosgrilli Steel" ze stalowymi drzwiczkami. Konstrukcja grilla umożliwia ustawienie go pod zadaszeniem lub w altanie ogrodowej. Wyposażony jest w kopułę dymną i dwuczęściowy komin (2 x 1 м), w komplecie elementy mocujące i łańcuchy. Perfekcyjne rezultaty grillowania niezależnie od pogody!

 

Atutem tego modelu jest kominek z podwójnym korpusem, który sprawia że zewnętrzna część grilla nie nagrzewa się. Frontalne i boczne stoliki w stalowym obramowaniu ułatwiają pracę przy grillu. Grill posiada ruszt paleniskowy z bezstopniową regulacją wysokości oraz 2-stronny ruszt grillowy 60 x 46 cm ze stali nierdzewnej (funkcja grillowanie i stojak pod naczynie). Zapewnia pełną kontrolę, wygodę i niezwykle aromatyczny smak każdej potrawy z grilla bez przypalania.

 

Altana z wbudowanym grillem, czyli obiad pod gołym niebem

 

Ze względu na swoje cechy ten model zyskał wielką sympatię amatorów grillowania. Dzisiaj fiński grill "Katosgrilli Steel" jest często wybieranym modelem wśród grilli przyściennych do altany. Dużą zaletą jest jego wielofunkcyjność, ponieważ ten grill może być połączony z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak: wędzarka, zestaw do robenia szaszłyków (składający się z ramki oraz szpikulców), żeliwna płyta kuchenna oraz deski do grillowania i wędzenia łososia.

 

Dania z grilla sprawdzą się idealnie na spotkanie rodzinne czy przyjęcie w ogrodzie. Planując menu na grilla zadbaj o danie główne, przekąski oraz sałatki. Uniwersalnym rozwiązaniem będą dwa główne dania:  jedno warzywne, a drugie mięsne lub rybne. Warto zatroszczyć się o to, żeby goście mieli do wyboru dwa różne rodzaje mięsa czy ryby. Fiński grill ogrodowy - sposób na udane grillowanie, a jego efektowny wygląd będzie dodatkową atrakcją.

 

Wybierz grill "Katosgrilli Steel" z drzwiczkami z szybą grill "Katosgrilli Steel GDMF".

GRILL OGRODOWY ZE STALI "KATOSGRILLI STEEL SD"

7560 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ blat roboczy

✓ kopuła z daszkiem 

✓ komin 2 szt. x 1 m.

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ drzwiczki paleniskowe

✓ elementy mocujące i łańcuchy

 

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 220 cm.

Szerokość: 140 cm.

Głębokość: 74 cm.

Waga: 180 kg.

Producent: Valugrilli