Piec kominkowy z grillem do zabudowy na zewnątrz

 

Grill "Katosgrilli Steel GDMF" to piec kominkowy z grillem do ogrodu. Taki piec nie wymaga pracochłonnej zabudowy i może być ustawiony pod altaną lub wkomponowany np. w murowaną zabudowę. Wyróżnia się spośród innych grilli do ustawienia pod zadaszeniem swoją funkcjonalnością i elegancją. Dzięki temu pasuje do kazdego otoczenia: od nowoczesnego do tradycyjnego stylu.

 

Konstrukcja kominka z podwójną obudową sprawia, że zewnętrzna część grilla nie nagrzewa się. Stoliki w stalowym okuciu ułatwiają pracę przy grillu. Grill wyposażony jest w kopułę, dwuczęściowy komin (2 x 1 м), daszek przeciwdeszczowy, elementy mocujące i łańcuchy.

 

Kuchnia na drewno w ogrodzie - czas na smaczne dania z grilla

 

Kuchnia w ogrodzie zaprasza do rozpalenia pieca i wykorzystania potencjała fińskiego grilla. Grill posiada 2-stronny duży ruszt nierdzewny grillowy 60 x 46 cm. (funkcja grillowanie i stojak na naczynia) oraz mały ruszt pośredni do podgrzewania. Atutem jest płynna regulacja wysokości rusztu paleniskowego.

 

Do grilla można również zakupić dodatkowe akcesoria, które pozwolą zwiększyć możliwości kulinarne: zapewnic różnorodność dań z grilla oraz ułatwić grillowanie. Dzięki nowym akcesoriom będzie możliwe np. wędzenie ryby czy przygotowywanie szaszłyków na szpikulcach.

 

Model "Katosgrilli Steel GDMF" posiada szklane drzwi i może służyć również jako przytulny kominek. Widok płonącego ognia relaksuje i tworzy ciepły, romantyczny klimat. 

 

Inni oglądali też grill "Katosgrilli Steel" ze stalowymi drzwiczkami grill "Katosgrilli Steel SD".

GRILL OGRODOWY ZE STALI "KATOSGRILLI STEEL GDMF"

8040 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ blat roboczy

✓ kopuła z daszkiem 

✓ komin 2 szt. x 1 m.

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ drzwiczki z szybą

✓ stojak pośredni

✓ ruszt górny do podgrzewania

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 220 cm.

Szerokość: 140 cm.

Głębokość: 74 cm.

Waga: 180 kg.

Producent: Valugrilli