Grill z kamienia naturalnego steatytu

 

Grill "Moderno WWT" - wielofunkcyjny fiński grill z kamienia steatytowego (zwanego także kamieniem mydlanym, talkomagnezit). Steatyt to kamień naturalny. Materiał ten ma dwie bardzo ważne cechy: odporność na wysokie temperatury oraz zdolność do akumulacji ciepła. Piece i kominki zbudowane ze steatytu charakteryzują się równomiernym i długotrwałym oddawaniem zmagazynwanego w nich ciepła. Przekazywanie ciepła przez promieniowanie podczerwone -  całkowicie zdrowe i przyjazne dla użytkowników.

 

Budowa grilla z kamienia - z czego się składa grill "Moderno WWT"

 

Grill "Moderno WWT" to stylowy i efektowny grill ogrodowy. Korpus zbudowany z wysokiej jakości steatytu pozwala utrzymać komfort cieplny przez długi czas. Podstawą grilla "Moderno" jest wkład kominkowy. Ruszt grillowy oraz pokrywa z gornym rusztem do podgrzewania wykonane są ze stali nierdzewnej. Grill "Moderno WWT" jest standardowo wyposażony w blat z termodrewna oraz szklane drzwiczki.

 

Naukowo udowodniono, że steatyt wykazuje bardzo pozytywne oddziaływanie na zdrowie. Piece i kominki steatytowe sprzyjają dobremu samopoczuciu. I dla tego taki grill może stać się miejscem spotkań i relaksu dla rodziny i przyjaciół.

GRILL OGRODOWY Z KAMIENIA "MODERNO WWT"

12600 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ blat roboczy

✓ drzwiczki z szybą

✓ pokrywa

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ ruszt górny do podgrzewania

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 108 cm.

Szerokość: 124 cm.

Głębokość: 72 cm.

Waga: 240 kg.

Producent: Valugrilli