Piec ze steatytu z możliwością gotowania

 

Grill ze steatytu "Helsinki WWT" to piękny i trwały piec ogrodowy, który nadaje się na taras, zadaszenie lub altanę. Instalacja pieca ze steatytu daje możliwość gotowania na otwartym ogniu oraz ogrzania otoczenia. Magazynujący ciepło piec zapewnia przyjemne równomierne i trwałe uwalnianie ciepła.

 

Piec wyposazony jest w 2-funkcyjny ruszt, który pozwala na grillowanie bądź gotowanie potraw. Łatwa w użyciu regulacja wysokości rusztu paleniskowego za pomocą pokrętła służy do kontrolowania stopnia wysmażenia, jedzenie będzie bardziej soczyste i lepiej przyrządzone. Dodatkowy mniejszy ruszt nadaje się na jednoczesne przyrządzanie dodatków, jak np. tostowanie pieczywa. 

 

Piec kominek steatytowy akumulacyjny

 

Piec ze steatytu "Helsinki WWT" występuje w wersji z nadstawką, co tylko podnosi atrakcyjność tego produktu. Grill posiada okładziny ze steatytu. Kamień używany do budowy jest trwałym surowcem naturalym. Dzięki steatytowi kominki akumulacyjne zapewniają doskonałą akumulację ciepła, a potem stopniowo wydzielają zgromadzone ciepło, nawet po zakończeniu palenia.

 

Część grillowa wykonana jest ze stali, a poręczny blat z termodrewna.

 

Możliwość samodzielnego montażu według instrukcji.

 

Szczegółowy opis podstawowego modelu (bez nadstawki) znajdziecie na naszej stronie grill "Moderno WWT".

GRILL OGRODOWY Z KAMIENIA "HELSINKI WWT"

13848 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ blat roboczy

✓ drzwiczki z szybą

✓ kopuła z daszkiem 

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ ruszt górny do podgrzewania

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 224 cm.

Szerokość: 124 cm.

Głębokość: 72 cm.

Waga: 275 kg.

Producent: Valugrilli