Piec kominkowy akumulacyjny steatytowy

 

Grill "Helsinki GWT" to kolejny piec kominek ze steatytu obok którego nie sposób przejść obojętnie. Idealny na taras, przydomowy ogród lub altankę. Korpus jest zbudowany z wysokiej jakości steatytu. Część grillowa została wykonana ze stali nierdzewnej, a poręczny blat - z granitu. Dzięki estetycznie wykończonej powierzchni ten model zapewni przytulny klimat i indywidualny charakter Twojej przestrzeni.

 

Piec kominkowy steatytowy oferuje możliwość akumulacji ciepła. Obudowa wkładu kominkowego steatytem pozwala zmagazynować ciepło i stopniowo oddawać je otoczeniu, długo po wygaśnięciu ognia. Dodatkową zaletą tego modelu jest poszerzenie korpusu o górną część, całkowicie zasłaniającą grill od wiatru.

 

Piec kominek, kuchnia ogrodowa z grillem

 

Nowoczesny piec kominkowy steatytowy to przyciągający wzrok element wystroju ogrodu, źródło ciepła, centrum rodzinnych spotkań i kuchnia ogrodowa z grillem do przygotowania kulinarnych wspaniałości. Posiadanie takiego pieca gwarantuje zadowolenie każdego użytkownika.

 

Model łączy w sobie funkcji kominka z efektywnością pieca akumulacyjnego. Co więcej, by wydobyć maximum korzyści z tego zestawu, kominek został wyposażony w powierzchnię do grillowania i gotowania. Dwustronny ruszt grillowy daje możliwość opiekać produkty lub ustawić garnek. Ruszt do podgrzewania w szczególności nadaje się do łagodniejszego grillowania pieczywa czy delikatnych potraw bez ryzyka ich przypalenia, jak również podtrzymuje juz przyrządzone potrawy we właściwej temperaturze, aby były gotowe do serwowania. Dla lepszej kontroli nad procesem grillowania piec został wyposażony w mechanizm regulacji wysokości rusztu paleniskowego.

 

Instalacja piecyka typu "Helsinki GWT" - samodzielna według instrukcji. 

 

Wersję podstawową grilla (bez nadstawki) znajdziecie na naszej stronie grill "Moderno GWT".

GRILL OGRODOWY Z KAMIENIA "HELSINKI GWT"

18840 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ blat roboczy

✓ drzwiczki z szybą

✓ kopuła z daszkiem 

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ ruszt górny do podgrzewania

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 224 cm.

Szerokość: 124 cm.

Głębokość: 72 cm.

Waga: 275 kg.

Producent: Valugrilli