Grill murowany z cegły - nowoczesny projekt z wkładem do grilla

 

Wkład do grilla "Grill Heart GD" (drzwiczki stalowe) stanowi idealne rozwiązanie do każdego projektu kuchni murowanej czy grilla murowanego z cegły. Wkład da się wykorzystać do zbudowania własnego grilla murowanego z cegły w ogrodzie, który będzie służył przez wiele lat.

 

Gotowy wkład do grilla ułatwi zaprojektowanie konstrukcji grilla murowanego z cegły. W zależności od potrzeb można również wyposażyć grill w okap kominowy do grilla, a także w pokrywę. Tego typu dodatkowe elementy nie są niezbędne w projekcie grilla, jednak ich obecność z pewnością docenimy w czasie późniejszego użytkowania. 

 

Co równie istotne, dodatkowe akcesoria czynią z grilla konstrukcję wielofunkcyjną. Grill może być wykorzystywany także jako mangał na szaszłyki i wędzarnia. Takie połączenie z pewnością gwarantuje szerokie możliwości kulinarne i przyjemność z grillowania.

 

Wkład do grilla murowanego

 

Wkład do grilla "Grill Heart GD" ma wymiary: 67 cm (szerokość) na 54 cm (głębokość) na 51 cm (wysokość). W skład zestawu wchodzą następujące elementy: korpus ze stali pomalowany żaroodporną farbą proszkową, drzwiczki stalowe, 2-stronny ruszt ze stali nierdzewnej 60 x 46 cm, a wewnątrz - ruszt paleniskowy z popielnikiem. Waga wynosi około 36 kg.

 

Ruszt grillowy dwustronny: jedna strona idealnie nadaje się na grillowanie, natomiast druga strona będzie wygodna do ustawienia naczynia na ogniu. Regulacja wysokości rusztu paleniskowego z drewnem lub węglem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego obok rusztu grillowego.

 

Drzwiczki posiadają adapter, dzięki któremu istnieje możliwość na wysunięcie drzwi do przodu (o 50 lub 90 mm). Adapter jest potrzebny w sytuacji zamontowania grilla głębiej w płaszczyźnie roboczej.

 

Wkład do grilla "Grill Heart SD" stanie się sercem Twojego grilla murowanego z cegły. Fińscy producenci w pełni zadbali o wygodę i funkcjonalność takiego grilla, a także komfort użytkowania i estetykę wyglądu. U nas możesz kupić wkład do grilla do kuchni ogrodowej murowanej i kompleksów grillowych w najbardziej korzystnych cenach.

 

Może Cię także zainteresować wkład do grilla w wersji z drzwiczkami z szybą grill do zabudowy "Grill Heart GD".

GRILL OGRODOWY DO ZABUDOWY "GRILL HEART SD"

5784 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ drzwiczki paleniskowe

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 51 cm.

Szerokość: 67 cm.

Głębokość: 54 cm.

Waga: 36 kg.

Producent: Valugrilli