Grill do zabudowy w ogrodzie - do kuchni murowanej z cegły lub do zabudowy w blacie

 

Grille ogrodowe do zabudowy "Grill Heart GD"  (drzwiczki z szybą) zostały specjalnie stworzone do Twoich indywidualnych projektów. Grille do zabudowy na zewnątrz: w altanie grillowej lub na tarasie, jak i w kąciku grillowym. Wkład można zainstalować do kuchni ogrodowej murowanej z cegły czy zabudować w blacie. Grill opalany drewnem to alternatywa dla powszechnych grilli węglowych i gazowych.

 

Korpus grilla wykonany ze stali malowanej proszkowo, drzwiczki z szybą żaroodporną. Dwustronny ruszt grillowy ze stali nierdzewnej zapewnia dużą powierzchnią grillowania 60 x 46 cm, co pozwala na przygotowanie większej ilości potraw jednocześnie.

 

Grill został wyposażony w ruszt paleniskowy z plynną regulacją wysokości kratki na węgiel i popielnika. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonale wypieczonymi potrawami. Trwałość konstrukcji, oryginalny design sprawiły, że fiński grill kominek do zabudowy w ogrodzie stał się towarem pożądanym i bardzo popularnym.

 

Dodatkowym udogodnieniem tego modelu jest adapter, dzięki któremu istnieje możliwość na wysunięcie drzwiczek do przodu (o 50 lub 90 mm). Adapter jest potrzebny w sytuacji zabudowy grilla głębiej w płaszczyźnie roboczej.

 

Grill do zabudowy zapewnia wiele możliwości grillowania

 

Grill do zabudowy "Grill Heart GD" umożliwia stworzenie własnej kuchni ogrodowej na drewno i przygotowywanie wybornych posiłków w otoczeniu przyrody. Kuchnia ogrodowa z kominkiem to jest także doskonały sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu razem z przyjaciółmi czy rodziną.

 

Mamy w swojej ofercie szeroki wybór dodatkowych akcesoriów oraz wariantów wyposażenia grilla. Grill do zabudowy może pełnić funkcję klasycznego grilla, ale również mangała, wędzarni czy kuchenki.

 

Sprawdź grill do zabudowy w wersji ze stalowymi drzwiczkami grill do zabudowy "Grill Heart SD".

GRILL OGRODOWY DO ZABUDOWY "GRILL HEART GD"

5352 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ drzwiczki z szybą

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 51 cm.

Szerokość: 67 cm.

Głębokość: 54 cm.

Waga: 36 kg.

Producent: Valugrilli