Nowoczesny grill ogrodowy betonowy z regulacją wysokości rusztu

 

Nowoczesny grill ogrodowy betonowy "Grafit" w stylowym szarym kolorze ładnie się prezentuje. Korpus grilla jest wykonany z betonu odpornego na wysoką temperaturę i naprężenia z nią związane, a także na warunki atmosferyczne. Konstrukcja grilla pozwala na bezstopniową regulacją wysokości rusztu paleniskowego. Grill na drewno i węgiel drzewny jest również wyposażony w drzwiczki paleniskowe z szybą oraz boczne półki z termodrewna.

 

Grill kominek ogrodowy

 

Grill ogrodowy z funkcją kominka. Osobliwości grilla "Grafit":

 

  • Daszek uchylny z możliwością mocowania w 2 pozycjach będzie chronić potrawy przed nieoczekiwanym deszczem i wiatrem. Daszek wykonany jest z wysokiej jakości fińskiej stali malowanej proszkowo odpornej na wysokie temperatury.

 

  • 2-funkcyjny ruszt grillowy ze stali nierdzewnej 60 x 46 cm. Jedna strona może być używana do grillowannia, a druga jako stojak na naczynia. 

 

  • Ruszt paleniskowy z regulacją wysokości +popielnik. Wygodny uchwyt regulacji wysokości paleniska pozwala na szybką zmianę temperatury, bezpośrednio podczas gotowania potraw.

 

  • Stoliki boczne wykonane z termodrewna to są praktyczny dodatek zapewniający miejsce do potrzebnych akcesoriów, ale również takie boczne półki prezentują się efektownie.

 

  • Drzwiczki z szybą umożliwiają nie tylko podziwianie płomienia, ale także pozwalają na kontrolę procesu spalania drewna.

 

Kominek ogrodowy z grillem - to, czego szukasz!

 

Grill kominek ogrodowy - praktyczne rozwiązanie do ogrodu. Na każdej działce sprawdzi się wytrzymały i solidny grill kominek betonowy. Wykonanie korpusu grilla z żaroodpornego i mrozoodpornego betonu oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu.  Elementy nie wymagają sklejania i malowania. Grill jest gotowy do użycia natychmiast po ustawieniu.

 

Z własnym Valugrilli "Grafit" uzyskujesz wiele korzyści: grill umożliwia Ci przygotowanie barbecue potraw na świeżym powietrzu oraz zapewnia niezapomniane chwile relaksu!

GRILL OGRODOWY BETONOWY "GRAFIT"

7080 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla z podstawą

✓ stolik boczny 2 szt.

✓ drzwiczki z szybą

✓ daszek 

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 137 cm.

Szerokość: 150 cm.

Głębokość: 90 cm.

Waga: 350 kg.

Producent: Valugrilli