Grill ogrodowy betonowy nowoczesny

 

Grill ogrodowy betonowy nowoczesny "Classic Garden" - ulepszona wersja klasycznego fińskiego grilla "Classic". Konstrukcja jest rozbudowana o betonowy korpus, przykryty kominem w kształcie kopuly z daszkiem. Te elementy sprawiają, że proces grillowania przebiega sprawniej. Taki grill jest idealny do postawienia zarówno w zacisznym miejscu w ogrodzie, jak i w altanie grillowej.

 

Ruszt nierdzewny 60 x 46 cm i ruszt do podgrzewania

 

Ruszt grillowy 60 x 46 cm pomieści wiele potraw, dzięki czemu za jednym razem przyrządzisz obiad dla całej rodziny. Ruszt do podgrzewania - sposób na delikatne ogrzanie potrawy bez zajmowania miejsca na ruszcie głównym. Na ruszcie do podgrzewania można także opiekać pieczywo lub bułki.

 

Grill betonowy na działkę

 

Grill betonowy "Classic Garden" wyróżnia trwałość konstrukcji, odporność na warunki atmosferyczne. Wygodna płynna regulacja wysokości paleniska pozwala na idealne przypieczenie potraw oraz utrzymanie ich w odpowiedniej temperaturze.  Praktycze boczne powierzchnie robocze po obu stronach grilla zwiększają komfort gotowania. Grill betonowy "Classic Garden" stanie się ulubionym miejscem w ogrodzie dla całej rodziny. Dostarczy przyjemności w postaci pysznego jedzenia!

GRILL OGRODOWY BETONOWY "CLASSIC GARDEN"

7560 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla z podstawą

✓ stolik boczny 2 szt.

✓ klapa paleniskowa

✓ kopuła z daszkiem 

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

✓ ruszt górny do podgrzewania

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 220 cm.

Szerokość: 155 cm.

Głębokość: 80 cm.

Waga: 430 kg.

Producent: Valugrilli