Grill do zabudowy "Grill Heart SD"  (drzwiczki stalowe) da się wykorzystać do instalacji w ogrodzie czy w innym miejscu przy domu i w pełni korzystać z uroków przygotowywania i spożywania posiłków na zewnątrz. Grill ogrodowy posiada korpus ze stali malowanej proszkowo, 2-stronny ruszt ze stali nierdzewnej 60 x 46 cm., a wewnątrz - ruszt paleniskowy z popielnikiem.

 

Ruszt grillowy posiada dwie strony: jedna strona idealnie nadaje się na grillowanie, a druga strona, na której znajduje się stojak, będzie wygodna do postawienia naczynia na ogniu. Regulacja wysokości paleniska z drewnem / węglem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego obok rusztu grillowego.

 

Drzwiczki posiadają adapter, dzięki któremu istnieje możliwość na wysunięcie drzwi do przodu (o 50 lub 90 mm). Adapter jest potrzebny w sytuacji zamontowania grilla głębiej w płaszczyźnie roboczej.

 

Wkład grilla "Grill Heart SD" stanie się sercem Twojej kuchni ogrodowej. Fińscy producenci w pełni zadbali o wygodę i funkcjonalność takiego grilla, a także komfort użytkowania i estetykę wyglądu. U nas możesz kupić grille do zabudowy do kuchni ogrodowej i kompleksów grillowych w najbardziej korzystnych cenach.

GRILL DO ZABUDOWY "GRILL HEART SD"

5784 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla

drzwiczki ze stali

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do grillowania

SPECYFIKACJA

Wysokość

51 cm.

Szerokość

67 cm.

Głębokość

54 cm.

Waga

36 kg.

Producent

Valugrilli