Grill do zabudowy "Grill Heart GD"  (drzwiczki z szybą) specjalnie zaprojektowany dla Twoich indywidualnych zamysłów. Jest przeznaczony do użytku na zewnątrz jak również do montażu w altanie grillowej lub tarasie.

 

Korpus grilla wykonany ze stali malowanej proszkowo, 2-funkcyjny grill ze stali nierdzewnej 60 x 46 cm. Wygodna regulacja wysokości paleniska, trwałość konstrukcji, oryginalny design i przyjazne dla środowiska materiały sprawiły, że Fiński grill kominek do zabudowy w ogrodzie stał się towarem pożądanym i bardzo popularnym.

 

Drzwiczki posiadają adapter, dzięki któremu istnieje możliwość na wysunięcie drzwi do przodu (o 50 lub 90 mm). Adapter jest potrzebny w sytuacji zamontowania grilla głębiej w płaszczyźnie roboczej.

 

Wkład grillowy "Grill Heart GD" umożliwia stworzenie własnej kuchni ogrodowej i przygotowywanie wybornych posiłków w otoczeniu przyrody. Kuchnia ogrodowa z grillem-kominkiem to jest także doskonały sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu razem z przyjaciółmi czy rodziną. 

GRILL DO ZABUDOWY "GRILL HEART GD"

5352 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla

drzwiczki z szybą

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do grillowania

SPECYFIKACJA

Wysokość

51 cm.

Szerokość

67 cm.

Głębokość

54 cm.

Waga

36 kg.

Producent

Valugrilli