Grillować na drewnie - zjeść pysznie i zrelaksować się

 

Grill betonowy "Grafit Colibri" - kompaktowy grill ogrodowy na drewno i węgiel drzewny. Komplet składa się z wytrzymałego żaroodpornego korpusu, stalowych drzwiczek paleniskowych i bocznych blatów, popielnika i rusztu paleniskowego z mechanizmem do szybkiej zmiany wysokości. Ten grill betonowy posiada ruszt grillowy 46 x 38 cm.

 

Jeśli masz ochotę na grillowane smakołyki oraz wieczór przy ognisku, zawsze możesz wybrać grill "Grafit Colibri". Ruszt daje wiele możliwości przyrządzania potraw na różne sposoby, a wycięte w drzwiczkach motywy płomieni rozświetlą blaskiem ognia miejsce spotkań.

 

Grille betonowe Valugrilli - montaż bez sklejania

 

Betonowy grill dostarczany jest do samodzielnego montażu, z niezbędnymi do tego elementami oraz instrukcją. Montaż bez używania kleju. Złożenie we dwie osoby w miejscu docelowym.

 

To sprawdzony grill kominek całoroczny, do tego bardzo łatwy w obsłudze. Boczne półki ze stali również służą jako zadaszenie grilla, a intensywność ognia może być regulowana ręcznie za pomocą korby. Idealny sprzęt dla miłośników niezawodnych rozwiązań.

GRILL BETONOWY OGRODOWY "GRAFIT COLIBRI"

5160 zł. z VAT-em

ZESTAW

✓ korpus grilla

✓ stolik boczny 2 szt.

✓ drzwiczki paleniskowe

✓ popielnik

✓ ruszt paleniskowy

✓ ruszt grillowy

 

SPECYFIKACJA

Wysokość: 103 cm.

Szerokość: 122 cm.

Głębokość: 56 cm.

Waga: 145 kg.

Producent: Valugrilli