Grill betonowy "Classic" z bezstopniową regulacją wysokości rusztu paleniskowego jest produkowany od 1992 roku dla wymagających warunków Finlandii. Solidny korpus grilla jest wykonany ze specjalnego betonu, który wytrzymuje zarówno płomienie, jak i śnieżyce.

 

Ten grill od wielu lat jest liderem sprzedaży ze względu na swoje cechy:

 

- daszek uchylny z możliwością mocowania w 2 pozycjach będzie chronić potrawy przed nieoczekiwanym deszczem i wiatrem. Daszek wykonany jest z wysokiej jakości fińskiej stali malowanej proszkowo odpornej na wysokie temperatury.

 

- 2-funkcyjny ruszt grillowy ze stali nierdzewnej 60 x 46 cm. Jedna strona może być używana do grillowannia, a druga jako stojak na naczynia. 

 

- ruszt paleniskowy z regulacją wysokości +popielnik. Wygodny uchwyt regulacji wysokości paleniska pozwala na szybką zmianę temperatury, bezpośrednio podczas gotowania potraw.

 

- drewniany stolik boczny mocowany na grillu zwiększa przestrzeń roboczą (drugi stolik boczny dostępny jako wyposażenie dodatkowe)

 

- klapa paleniskowa ze stali (opcjonalnie dostępne są szklane/stalowe drzwiczki na zawiasach lub klapa siatkowa stosowana jako osłona przed iskrami)

 

Wykonanie korpusu grilla z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości (żaroodporny, mrozoodporny) oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu oraz po złożeniu natychmiast gotowy do użycia.  Z własnym Valugrilli "Classic" z łatwością przygotujesz pyszny posiłek nawet dla dużej grupy osób!

GRILL BETONOWY "CLASSIC"

6024 zł. z VAT-em
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Proponowane Państwu towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok bez względu na porę roku.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem. Koszt dostarczania zależy od odległości i wagi zamówienia.

 

ODBIÓR WŁASNY
Przyjdź, wybierz, zapłać (gotówką lub kartą) i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE

ZESTAW

korpus grilla z podstawą

stolik boczny

klapa paleniskowa

daszek

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt do gotowania

SPECYFIKACJA

Wysokość

150 cm.

Szerokość

122 cm.

Głębokość

90 cm.

Waga

350 kg.

Producent

Valugrilli