Fajerki do pieca - niezbędny dodatek dla miłośników gotowania na otwartym ogniu. Fajerki idealnie pasują do naszego paleniska 12L. Taki adapter ułatwi instalację na piec wszelkich żeliwnych i metalowych naczyń.  Równierz zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkowania kociołków o półkulistym kształcie dna.

 

W zestawie znajdują się 4 elementy o różnych średnicach: 40 cm, 34 cm, 26 cm i 17 cm. Pozwala to dostosować fajerki do dowolnego naczynia żaroodpornego.

 

Płyta z fajerkami jest wykonana ze stali 3mm, gwarantuje wytrzymałość i odporność na odkształcenia pod wpływem otwartego ognia. Pokrycie ogniodporne fajerek zapewnia dodatkową trwałość podczas użytkowania płyty.

 

Fajerki do kuchni są proste i łatwe w obsłudze. Wzdłuż krawędzi pierścieni znajdują się małe uchwyty – łapki. Fajerki składają się z wzajemnie opierających się na sobie obręczy. Metalowa płyta z fajerkami układa się na piecu, tworząc stabilną powierzchnię do gotowania. Aby ustawić czajnik, kociołek i inne naczynia, metalowe pierścienie są kolejno wyjmowane/wkładane, zwiększając lub zmniejszając średnicę otworu. Fajerki chronią naczynia kuchenne przed sadzą.

 

Zalety wykorzystania fajerek do pieca 12L:

 

  • łatwa instalacja na piec
  • wszechstronność w zastosowaniu – ustawisz patelnię uzbecką, kazan uzbecki, kazan afgański, czajnik, tygielek do kawy
  • zestaw fajerek umożliwia wygodne gotowanie, dzieki regulacji ilości docierającego do naczynia otwartego ognia

 

Gadżety tego typu to świetny pomysł na prezent dla fanów grillowania. Niezawodny i funkcjonalny adapter na palenisko 12L, lepiej i nie wymyślić.

FAJERKI DO PIECA 12L.

200 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
podstawa pod kazan 8-16L.
kociołek uzbecki 12L.
lyżka wazowa chochla 43cm.
wkład do pieca uczag 12l ze szpikulcami
Patelnia żeliwna sadż 40 cm.

SPECYFIKACJA

Średnica: 400 mm.

Grubość: 3 mm.

Materiał: stal

Waga: 4 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ krążek denko 1 szt.

✓ obręczy fajerki 3 szt.

kociołek szybkowar kazan afgański 15l