DANIA Z KAZANA cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z tradycyjnymi daniami kuchni uzbeckiej. Pomimo skomplikowanych nazw niektórych potraw, są one dość łatwe w przygotowaniu i oparte na znanych nam składnikach.

KOCIOŁEK ŻELIWNY: KTÓRY MODEL WYBRAĆ ?

Wielu z Was szuka podpowiedzi, jaki kociołek żeliwny kazan kupić ze względu na pojemność, by być zadowolonym z wyboru przez długie lata.

DANIA Z KAZANA cz.2

W kazanie przyrządzają nie tylko tradycyjne dania kuchni wschodniej, ale też gotują zupę gulaszową, duszą żeberka w kiszonej kapuście, pieczą pączki. Kociołek żeliwny kazan sprawdza się w każdym daniu!

DANIA Z KAZANA cz.3

Mamy dla Was jeszcze kilka propozycji dań przygotowywanych w kociołku żeliwnym kazanie na ogniu.

Prezentujemy Państwu legendę Wschodu przeniesioną do współczesnych realiów, zmienioną dla wygody użytkowania – piec tandoor od lidera branży.

PIEC TANDOOR „ATAMAN”- SZCZEGÓŁOWY OPIS

Pod nazwą „lepioszka”  lub „non” kryje się popularny uzbecki chleb - wypiekany w piecu tandoor okrągły placek. Lepioszki to rodzaj chleba, z którym trzeba dorastać, aby kochać go tak, jak lubią Uzbecy.

ORYGINALNE UZBECKIE LEPIOSZKI

Przyrządzenie pilawu w oryginalnym uzbeckim kazanie - to zawsze gwarancja tradycyjnego smaku! 

PRZYSŁOWIA O PILAWIE

Jeśli chcesz nadać swoim potrawom gruzińskiego charakteru, sięgnij po oryginalne przyprawy ze słonecznej Gruzji!

PRZYPRAWY GRUZIŃSKIE DO POPULARNYCH DAŃ

Kazan afgański - mocny kociołek szybkowar. Z artykułu dowiesz się: Czym jest kazan afgański? Z jakich części się składa kazan afgański? Jak działa kazan afgański? Ile wynosi temperatura w kazanie afgańskim?

KAZAN AFGAŃSKI - JAK TO DZIAŁA?

Kazan afgański – naczynie zdolne i praktyczne, łączy w sobie: kociołek afgański, garnek afgański, szybkowar afgański, parowar i patelnię. W tym artykule opowiemy do czego się kazan afgański przyda i co pysznego przygotuje.

KAZAN AFGAŃSKI 5 W 1

Jak kupić kazan afgański i nie popełnić błędu? Ile litrów faktycznie mieście się w kazanie afgańskim od 3 do 50 litrów. Użytkowa pojemność!!! Co to jest? Ile jedzenia można przygotować w kazanie afgańskim? + Tabelka porównawcza do szybkiego wyboru rozmiaru kazana afgańskiego.

KAZAN AFGAŃSKI - LITRY

3/5/8/10/12/15/20/30/50/80L

JAKI KAZAN AFGAŃSKI LEPIEJ KUPIĆ? 8/10/12/15 L, OPINIE

Kazan afgański jaki kupić, ile litrów? Jaką pojemność wybrać do gotowania na kuchence i na ognisko? Jak prawidłowo wybrać kazan afgański? Polecamy optymalną pojemność.