Bieżnik na duży stół wykonany z naturalnego lnu. Bieżnik lniany pokryty żakardowym wzorem kur i kogutów doskonale wpisze się we wnętrza utrzymane w wiejskim stylu. Bieżnik wspaniale będzie się prezentować w domach drewnianych, nowoczesnych domach rustykalnych, pokojach agroturystycznych. Bieżnik dzięki motywu jajka, kurczaka może służyć jako dekoracja stołu na okres Wielkanocny. Przyjemna kolorystyka w odcienach czerwieni ociepli każde wnętrze.

 

Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, że kolory lnianych obrusów na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego mogą nieznacznie się różnić od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów, stopnia doświetlenia oraz kalibracji obrazu. Rzeczywiste odcienie kolorów również są zależne od ilości i barwy światła w pomieszczeniu (światło ciepłe, neutralne lub chłodne) oraz od rodzaju oświetlenia (ogólne, miejscowe lub dekoracyjne).

 

Trzeba też pamiętać, że naturalne tkaniny lniane charakteryzują się pogrubieniem nici oraz wyraźnymi supełkami tkanego lnu.

 

Zdecydowanie warto o tym wszystkim pamiétać, by móc kupować bardziej świadomie.

150 zł. z VAT-em

BIEŻNIK NA STOŁ LNIANY WIELKANOCNY WIEJSKI "SŁONECZNIKI I KURY"

Rodzaj: bieżnik

Producent: Orsza Linen Mill

Model: 19C32 416-1

Rozmiar: 67x200 cm

Skład: 100% len

Gramatura: 350 g/m²